Restaurants et gastronomie

Café Nebespán

Srdečně Vás zveme do naší kavárny Nebespán v Kašperských Horách. Najdete ji přímo na náměstí nad kostelem, ve velké žluté budově. Pečeme pro Vás vynikající zákusky, nabízíme jedno teplé jídlo denně, poctivé domácí polévky, čerstvé sendviče a další dobroty.

Jen pár minutek od chalup se nachází restaurace s celodenním provozem v Autocampu Annín. Zde se můžete občerstvit za rozumnou cenu. Kvalita je úměrná ceně, nabídka je založena na hotových jídlech.

V nedalekém Anníně (cca 1 km) můžete zajít do restaurace v hotelu Annín, kde si můžete pochutnat např. na místní specialitě – annínského pstruha. Další restaurace jsou v Hartmanicích, Sušici nebo Kašperských Horách (viz. praktický průvodce pro ubytování ve vilách).

Dále doporučujeme zajít si na steak z hovězího masa do Hospůdky u Štěpána v Petrovicích (11 km), která je známá z pořadu Ano, Šéfe! Kromě steaků na jídelním lístku naleznete i uzený jazyk, domácí hovězí játrovou paštiku, domácí burgery apod.

Na pizzu zajděte do pizzerie La Piota v Sušici (7,5 km).

Pokud máte chuť na něco sladkého, zajeďte do naší vlastní kavárny Nebespán v Kašperských Horách, kde pro vás každý den pečeme čerstvé zákusky. Další možností je Café Charlotte v Železné Rudě, která se řadí mezi TOP 10 cukráren v ČR, a objednejte si zde některý z vyhlášených zákusků nebo pohárů.

Pokud toužíte po nočním životě, zajeďte opět do Sušice, kde se nachází velké množství barů (např. hudební kluby Tradiční Kloub a Beetle Pub).

Reservation / Inquiry

Votre email (obligatoire)

Adultes:

Enfants:

Arrivée:

  your selection     unavailableOK

Départ:

  your selection     unavailableOK