Sport, natation

Koupání

V létě se můžete vykoupat v přírodním koupališti ve tvaru ledviny “Čápovna”, do kterého je čerpána voda z řeky Otavy.  Je vzdáleno jen 200m od chalup. Hned vedle koupaliště se můžete osvěžit v kiosku (před odchodem zpět..). Otužilejší se mohou vykoupat v řece Otavě, která protéká nedaleko koupaliště. Pokud přejdete most přes řeku, dostanete se do Autocampu Annín, kde je v letní sezoně  otevřená restaurace s terasou a děti si mohou pohrát na prolézačkách.

Na řece Otavě naleznete i další příjemná místa ke koupání – například u dlouhoveského jezu, na Pátečku v Červených Dvorcích nebo v říčním koupališti Na Fufernách v Sušici.

Městská koupaliště jsou v Sušici, Petrovicích u Sušice a Hartmanicích. V zimě nebo během chladnějších a deštivých dnů můžete zajet do Aquaparku v Horažďovicích (27 km) nebo v bavorském Zwieselu (42 km). Plavání můžete spojit s prohlídkou krásného bavorského městečka a zajímavými nákupy.

Sport a aktivity

Cyklo a in-line stezka
Chalupy leží přímo na Otavské cyklostezce, v její horní části (úsek Dlouhá Ves – Mouřenec).
V Dlouhé Vsi začíná asfaltová cyklistická stezka, která je právě součástí otavské cyklostezky. Úsek je dlouhý necelých 11 km a  provede Vás krajinou podél řeky Otavy z Dlouhé Vsi až na konec Sušice. Většina stezky se dá využít i pro in-line brusle (s výjimkou části probíhající historickým centrem města).

Cyklotrasy

Tenis

Splouvání řeky Otavy

 

 

Reservation / Inquiry

Votre email (obligatoire)

Adultes:

Enfants:

Arrivée:

  your selection     unavailableOK

Départ:

  your selection     unavailableOK